top of page
Ahşap çerçeveler

HAKKIMIZDA

TİTANİK ÇERÇEVE - CAM - AYNA

​1994 Yılından bu güne İstanbul'un çeşitli semtlerinde faaliyet gösteren firmamız Ümraniye Esenevler mahallesinde yeni ismimiz TİTANİK ÇERÇEVE olarak Ümraniye halkımızın hizmetine başlamıştır.
 
Bir çok ünlü ressamların yanı sıra tuval üzerine transfer baskı resimleri de itina ile çerçeveleyen ve gerekirse paspartu ve kabartma seçenekleri ile de süsleyen Titanik Çerçeve, dilerseniz kendi resim ve fotoğraflarınıza da çerçeve hizmeti vermektedir.

 Uygun fiyat ve kaliteli işçilik anlayışı ile yola çıkan Titanik çerçeve, kendi imalathanesinde bulunan köşe kesme pres makinası ve köşe birleştirme presi ile de hızlı ve kaliteli üretim yapmaktadır.

  Türkiye'nin kalitede rakibi olmayan çerçeve imalatçısı Dörtdivan ürünleri ile bin bir çeşit çerçeve seçeneklerini beğeninize sunmaktayız.

  Titanik çerçeve de kırık camlarınız, aynalarınız, masa sehpa camlarınız, kapı camlarınız, dekoratif cam işleriniz aynı gün içerisinde yapılır. 

  Teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmek ve müşterilerimize daha kolay ulaşabilmek için yayına başladığımız www.titanikcerceve.com web sitemiz ile hem ürünlerimizi beğenilerinize sunmaktayız, hem de daha kaliteli bir hizmet verebilmek için küçük bir adım atmış olmaktayız.

 İşyerimiz hafta sonları da sizlere hizmet vermektedir.
 

bottom of page